اکتبر 8, 2019

فلوت رنگی

 

شیشه فلوت همان شیشه معمولی و متداول است که امروزه به صورت گسترده‌ای در زندگی روزمره ما مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیشه فلوت نوعی شیشه تخت است که از طریق شناورسازی شیشه مذاب بر روی بستری از فلز مایع، که معمولاً قلع می‌باشد، تولید می‌شود. این روش تولید، سبب ایجاد ضخامت یکنواخت و سطحی کاملاً هموار برای جام شیشه می‌گردد.

  • شیشه فلوت رنگی: این نوع شیشه از طریق افزودن عوامل رنگی به بچ مواد اولیه تولید می‌گردد. رنگ‌های مورد استفاده برای شیشه‌های رنگی عبارتند از برنز، دودی، سبز و آبی. میزان عبوردهی نور در شیشه‌های رنگی در مقایسه با شیشه‌های ساده کمتر بوده و این میزان به نوع رنگ و همچنین ضخامت شیشه بستگی دارد. این ویژگی در مکان‌هایی که صرفه‌جویی انرژی دارای اهمیت می‌باشد، بسیار مفید واقع می‌شود.

دانلود کاتالوگ

 


 

شیشه آزور

 

گروه صنعتی شیشه کاوه در راستای توسعه سبد محصولات خود، برای اولین بار در ایران، اقدام به تولید شیشه آبی آزور نموده است كه در زمره شيشه‌هاي فلوت رنگي طبقه بندي مي‌شود. این محصول به رنگ آبی آسمانی بوده و از آن در تولید آینه آزور، رفلکس آزور و اکو آزور استفاده می‌گردد. از این شیشه می­توان در نماهای شیشه ای، پارتیشن بندی، سازه‌های شیشه‌ای همانند سقف، نرده و پله شیشه‌ای و… استفاده کرد.

 

دانلود کاتالوگ ۱

دانلود کاتالوگ ۲